Lindy Hop Open Air

Lindy Hop Open Air

05.07.2020 - 20:00

Літо прекрасне усім - сонцем, теплом, можливістю танцювати на відкритому повітрі... але з дотриманням санітарних норм (і це ми не жартуємо, а просимо поставитись відповідально). ))

Так, карантин пом'якшено, але не відмінено зовсім.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Адміністрація парку просила, щоб одночасно на сцені перебувало не більше 12-15 осіб. Ми не можемо і не хочемо виставляти чергових, тому покладаємося на вашу свідомість.

Також, як і минулого року, нас попросили допомагати оплачувати роботу прибиральниць у парку після наших вечорів. Один такий вечір коштує 300 грн. (з усіх разом). Багато з вас вже бачили спеціальну коробочку (ще з минулого року) і туди можна покласти ваш внесок. Звичайно, це зовсім не означає, що тепер не треба прибирати за собою пляшки від води чи смітити, адже ми усі виховані та любимо наше місто та парк. ))

Отже, щосереди ви можете розраховувати прийти і потанцювати (або ж подивитися:) лінді хоп на "Мушлі" (якщо у вас є можливість принести та віднести колонку - не соромтесь, ми будемо раді вашій допомозі), а щодо неділь ми будемо робити додаткові оголошення та пости, тому слідкуйте за нашими новинами.